Телефон для рішення проблем:
493 8 333 (067)
(056)
Зворотній дзвінок
Обрати мову:

Ласкаво просимо в Медичний центр «Традиція»

Поняття « традиція» сходить до лат. traditio , до дієслова tradere, що означає « передавати ».

Медичний центр « Традиція » - давати краще .

Принципи роботи медичного центру «Традиція » засновані на кращих традиціях європейської медицини :

  • позитивний результат лікування ,
  • розуміння і довіра між лікарем і пацієнтом ,
  • увага і турбота до кожного пацієнта ,
  • використання методик лікування поєднують гарантії результату і безпеку застосування цих методик для пацієнта.

Грунтуючись на кращих традиціях лікарі - фахівці постійно вдосконалюють методики діагностики та лікування відповідно до сучасних науковими досягненнями в галузі медицини, тим самим закладаючи нові традиції високої якості надання медичної допомоги та чуйного підходу до кожного пацієнта, який звернувся в наш медичний центр.

Психогігієна сім'ї та статевого життя

Сім'я може сприяти розкриттю творчих можливостей людини, стимулювати її на суспільно корисну діяльність або скувати його ініціативу, підірвати морально. Шлюб виявляється щасливим у тих випадках, коли духовна і фізична близькість складають гармонійну єдність.
Детальніше 25-11-2013

Озонотерапія при вагітності

Даний вид лікування може застосовуватися як самостійно, так і разом з іншими лікарськими препаратами. За допомогою озонотерапії лікують такі захворювання як: ендоцервіцит, ерозія шийки матки, ендометрит, запальні захворювання придатків матки, а також захворювання, що передаються статевим шляхом.
Детальніше 25-11-2013

Озонотерапія може допомогти схуднути

Існує безліч операцій по відкачуванню жиру з організму, але за допомогою озонотерапії проблему можна вирішити набагато простіше. І в кінцевому підсумку це позначиться тільки позитивно на стан здоров'я людини.
Детальніше 25-11-2013

Озонотерапія - що очікувати від цієї процедури

Хоча термін озонотерапія в лексиконі лікарів і косметологів з'явився зовсім недавно, кожен з нас може з упевненістю сказати, що він вже проходив цю процедуру. Згадайте відчуття після літньої зливи та грози, особливо якщо все це відбувалося не в місті, а в лісі. Ось у ці хвилини ви і отримали перші оздоровчий ефект від озонотерапії.
Детальніше 17-01-2014

Аденоїди

В організмі є групи клітин, що виконують якісь загальні і схожі функції, ці клітини носять назву "тканини". Є клітини, відповідальні за вироблення імунітету і формують так звану лімфоїдну тканину. З лімфоїдної тканини повністю складається вилочкова залоза, вона (тканина) знаходиться в кишківнику, в кістковому мозку. Відкривши рот перед дзеркалом, можна побачити, що складаються з лімфоїдної тканини утворення - мигдалики - найважливіші органи лімфоїдної системи. Ці мигдалики називаються піднебінними.
Детальніше 17-01-2014

Чи обов'язково лікувати хронічний тонзиліт?

"А чи обов'язково лікувати хронічний тонзиліт? Адже захворювання не смертельне. Ну, полікуюся, ну, буду я хворіти застудами рідше, але ж все одно цього не уникнути". Є така точка зору. На жаль, вона досить поширена. Але вона абсолютно помилкова. Так, хронічний тонзиліт - не рак, за рік не вб'є. Але вважати його нешкідливим - дуже легковажно.
Детальніше 21-01-2014
verification code